دستگاه برش لیزر کوچک

دستگاه برش لیزر کوچک

این دستگاه دارای ابعاد بسیار کوچکی می باشد و البته نسبت به دیگر دستگاه های برش لیزری قیمت مناسب‌ تری دارد چرا که ابعاد آن کم است و قیمت آن نیز ارزانتر می باشد.

 از جمله فعالیت‌ هایی که می‌توان از دستگاه برش لیزر کوچک انتظار داشت این است که می‌ توان در صنعت مهرسازی ، کالاهای تبلیغاتی ، حکاکی قطعات با ابعاد کوچک استفاده کرد و همچنین در ساختن لوح های تقدیر نیز می‌توان از دستگاه برش لیزری کوچک کمک گرفت.

مهمترین نکته ای که در رابطه با استفاده از دستگاه برش لیزر کوچک می بایست مد نظر قرار دهید این است که:

 این دستگاه دارای چیلر خنک کننده نمی باشد و نمی‌تواند برشهای ضخیم بر روی چوب یا پلکسی گلاس انجام دهد و نهایتا 1 الی 2 میلیمتر می‌تواند فرآیند برش را بر روی این اجسام انجام دهد .

در صورتی که شما  در صنعت محصولات دستی فعالیت می کنید،  میتوانید از دستگاه برش لیزر کوچک استفاده کرده و حکاکی های زیبایی را بر روی صنایع دستی خود انجام دهید.

خیلی از شرکت‌هایی که استارتاپی هستند و می‌خواهند نقشهای مورد نیاز خود را به تنهایی چاپ کنند می‌توانند از دستگاه برش لیزری کوچک استفاده کنند و حکاکی های زیبایی را بر روی لیوان و طراحی برند خود را با کمک دستگاه برش لیزر کوچک انجام دهند که می تواند آنها را تا حد زیادی در هزینه هیا آنها صرفه جویی کند.

نکته ی مهم:

دستگاه برش لیزر کوچک برای برش سطوح فلزی مناسب نمی باشد و زمان خرید می بایست به این فاکتور توجه کنید .

پس زمانی که قصد خرید دستگاه برش لیزر کوچک را دارید حتماً به این فاکتور توجه کنید تا ابزار مناسبی را در اختیار داشته باشید.

ارزان بودن دستگاه برش لیزر کوچک دارای معایبی نیز می باشد:

 یکی از معایب این ارزانی این است که بسیاری از امکانات این دستگاه حذف شده‌اند تا قیمت آن پایین بیاید و همین امر باعث شده که مشکلات زیادی در نوع کارکرد دستگاه برش لیزری کوچک اتفاق بیفتد و تنظیم و تعمیر این دستگاه دچار مشکلاتی باشد.

پس توجه داشته باشید که ارزان بودن این دستگاه به علت حذف بسیاری از کاربردها و تنظیمات این دستگاه می باشد و این می‌تواند در فرآیند استارتاپ یا فعالیت اقتصادی شما را مشکلاتی را ایجاد کند.

سخن پایانی:

 توجه داشته باشید برای خرید هر نوع دستگاه برش لیزر از جمله دستگاه برش لیزر کوچک می بایست با تیم پشتیبانی وب سایت ما در تماس باشید و اطلاعات مورد نیاز خود را از نوع کسب و کار خود به تیم پشتیبانی بدهید تا بهترین دستگاه برش لیزر در اختیار شما قرار بگیرد و از نوع کارکرد آن رضایت داشته باشید.

از جمله دیگر مواردی که باعث شده این شرکت دستگاه برش لیزری کوچک ارائه دهد این است که ما با حذف واسطه ها قیمت این دستگاه را تا حد زیادی کاهش داده‌ایم و البته از لحاظ پشتیبانی نیز بهترین خدمت را به مشتریان ارائه می دهیم.

پس در صورت تمایل به خرید دستگاه برش لیزر کوچک کنید و به ما اطمینان کنید و از خدمات 24 ساعته ما بهره مند شوید.