دستگاه برش لیزر چرم

دستگاه برش لیزر چرم

چرم در انواع صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد و با توجه به اینکه قابل شستشو است ، دوام زیادی دارد و همچنین دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد ، می توان آن را در انواع صنایع استفاده کرد.

با توجه به اینکه چرم یک محصول طبیعی می باشد و از پوست گاو تولید می شود می بایست در مصرف و نوع برش آن دقت زیادی داشت.

چرا که هر نوع اشتباه در فرایند برش باعث می شود که محصول هدر رفته و آن چرم دیگر مورد استفاده قرار نگیرد و منجر به ضرر میشود.

به همین منظور شما می توانید از دستگاه برش لیزر چرم استفاده کنید که در کنار اینکه دقت برش را بالا می‌برد جلوی هرگونه هدر رفتگی و اضافه بودن چرم را می‌گیرد و کوچکترین تکه از چرم هم مورد استفاده قرار می گیرد.

 تنها کافیست طرح مورد نیاز را به دستگاه برش لیزر چرم بدهید و طرح نهایی را بدون کوچکترین خطایی تحویل بگیرید.

این کار باعث می‌شود در کنار صرفه‌ جویی در هزینه‌ ها سرعت کار نیز افزایش پیدا کند و رضایت مشتری جلب شود.

انواع چرمها

چرمها دارای سه دسته بندی سبک، نیمه سنگین و سنگین هستند که هر کدام از این دسته بندی ها برای نوع خاصی از صنعت پوشاک و کفش مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از چرم در صنعت پوشاک می تواند برای تولید انواع لباسهای چرمی دستکش کفش و کلاه مورد استفاده قرار می گیرد همچنین در صنعت هنر نیز شما می‌توانید از چرم برای حکاکی عکس روی چرم استفاده کنید و در صنعت تبلیغات که مهمترین صنعت  می باشد شما می توانید برای تولید حکاکی انواع لوگو ها و آیتم های تبلیغاتی و همچنین طراحی بنر از دستگاه لیزر برش چرم استفاده کنید و به آن شرکت استارت آپی برای پیشرفت کمک کنید.

دستگاه لیزر برش چرم در صنایع دستی

در صورتی که در صنف صنایع دستی فعالیت دارید و انواع طرح های تزئینی را تولید میکنید، بهترین دستگاهی که می‌تواند در نوع کسب و کار شما به شما کمک کند دستگاه لیزر برش چرم می باشد .

چرا که شما می بایست جلوی هزینه های اضافی را بگیرید و البته سرعت عمل خود را در برش انواع سطوح بالا ببرید ،پس با کمک دستگاه برش لیزر چرم می توانید به این خواسته خود برسید و هر نوع برش را با دقت بالا انجام دهید.

باقی ماندن جای برش (اثر برش)

در صورتی که شما به صورت سنتی چرم را برش دهید مطمئن جای تیغ برش یا قیچی که برای برش چرم استفاده می کنید بر روی چرم باقی بماند که زیبایی برش را از بین می‌برد و شما نمی توانید این کار را به مشتری ارائه دهید.

اما در صورت استفاده از دستگاه لیزر برش چرم هیچ نوع اثری از برش بر روی چند باقی می‌ماند و پارگی های که در اثر برش قیچی ایجاد می‌شود را در استفاده از دستگاه لیزر برش چرب بر روی اثر نخواهد دید می شود که رضایت مشتری در تمیز بودن و زیبا بودن طرح بدست می آید. 

مشکل دیگری که در روش سنتی برای برش چرم وجود دارد این است که قیچی در برخی قسمت های برش نمیتواند به خوبی حرکت کند و ممکن است در برخی از قسمت‌ ها خطا ایجاد شود که پارگی های ناخواسته ایجاد می شود و می تواند طرح را خراب کند.

اما باز هم با کمک دستگاه لیزر برش این مشکل نیز برطرف شده است چرا که دستگاه دقیقا همان طرحی را که به آن داده شده است را برش می دهد و هیچ گونه خطایی انجام نمی دهد.

یکی از بهترین مزیت هایی که دستگاه برش لیزر چرم دارد این است که می‌تواند چرم را به صورت چند لایه برش دهد.

یعنی شما چندین لایه چرم را روی هم قرار می دهید و طرح مورد نظر که مد نظر دارید را به وسیله دستگاه لیزر برش چرم برش می دهید و فرایند برش بدون خطا انجام میشود.

برش چند لایه چرم به هیچ عنوان از عهده برش های سنتی بر نمی آید و نمی توان با قیچی یا تیغ مخصوص برش چرم این کار را انجام داد.