دستگاه برش لیزر غیر فلزات

دستگاه برش لیزر غیر فلزات

صنعت برشکاری در گذشته از دقت و سرعت کمی برخوردار بود و برش سطوح غیر فلزی نیازمند صرف زمان  زیادی بود.

اما امروزه با کمک دستگاه برش لیزر غیر فلزات این مشکل برطرف شده و برش سطوح غیر فلزی با سرعت و دقت بالایی انجام می‌ شود.

از مهمترین مزایای دستگاه برش لیزر غیر فلزات کاهش انرژی برای برش یک سطح غیر فلزی است.

فرایند کار با دستگاه برش لیزر غیر فلزات بدین صورت است که برش از طریق نور انجام میشود و برای فرایند برش تنها کافیست طرح مورد نیاز را به دستگاه برش لیزر غیر فلزات بدهید و دقیقا همان طرح بر روی سطح پیاده شود.

نام دیگر دستگاه برش لیزر غیر فلزات CO2 است و دلیل این نام گذاری استفاده از لیزر CO2 میباشد.

لیزر CO2 یک نوع لیزر است که با لیزر مولکولی گاز کار میکند.

از دیگر مزیتهای این دستگاه لیزر هزینه ی خرید دستگاه برش لیزر غیر فلزات می باشد با توجه به اینکه این دستگاه فقط برای سطوح غیر فلزی مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به دستگاههای برش که مخصوص برش فلز هستند و می‌تواند سطوح فلزی را نیز برش بدهند هزینه مقرون به صرفه ای دارد.

همچین دقت و سرعت فرآیند برش لیزری با استفاده از دستگاه برش لیزر غیر فلزات  بسیار بالا است و می‌تواند در زمان مدیریت مناسبی داشته باشد.

موارد کاربرد دستگاه برش لیزر غیر فلزات

از دستگاه برش لیزر غیر فلزات می توان برای برش انواع ورق های چوبی استفاده کرد و همچنین برش ورق های چوبی ام دی اف را نیز می توان با کمک این دستگاه برش داد.

مورد دیگری که میتوان از این دستگاه استفاده کرد برش قطعات ماکت و پلاستیک می باشد که شما می توانید به راحتی با کمک این ابزار هر نوع سطح غیر فلزی را برش دهید .

از صنایعی که به دستگاه برش لیزر غیر فلزات وابستگی زیاد دارد صنعت کفش است ، چرا که کفش با چرم درست می‌شود و در مصرف چرم باید صرفه جویی شود.

با کمک دستگاه برش لیزری غیر فلزات که برای برش چرم مورد استفاده قرار می گیرد می توانید در مصرف آن صرفه جویی کنید و با قرار دادن یک الگوی مناسب روی چرم از هدر رفتن چرم جلوگیری کنید و جلوی هزینه‌های اضافه گرفته میشود.

فرایند استفاده از دستگاه برش لیزر غیر فلزات

فرایند استفاده از این دستگاه بسیار راحت می باشد و این فرآیند به این صورت می باشد که شما طرح مورد نظر را می بایست به دستگاه بدهید و دستگاه طبق الگویی که به آن داده شده است فرایند برش را در دقت بالایی انجام می‌دهند و البته سرعت برش را تا حد زیادی افزایش می دهد .

توجه کنید که الگو باید تمامی سطح را در بر بگیرد و در صورتی که این الگو خارج از طرح باشد می تواند هزینه های اضافی برای شما ایجاد کند.

شرکت های استارتاپی

در صورتی که شما یک شرکت استارتاپی داشته باشید و بخواهید فرآیند برندیگ و دیجیتال مارکتینگ خود را در بهترین حالت و با کمترین هزینه انجام دهید بهترین وسیله ای که می تواند به شما کمک کند دستگاه برش لیزر غیر فلزات می باشد.

 به دلیل اینکه این دستگاه امکان برش هر نوع کاغذ و کارت ویزیت و همچنین کارت دعوت را دارد و می‌تواند در هزینه‌ های چاپ و برش شما صرفه جویی کند که همین امر می‌تواند منجر به درآمد زایی شرکت شما نیز شود.

پس در صورتی که یک شرکت استارت آپی دارید و نیاز به برش انواع طرح های مختلف برای مشتریان خود دارید، مهمترین دستگاهی که می تواند به شما کمک کند دستگاه برش لیزر غیر فلزات می باشد.

در صورتی که میخواهید در قیمت خرید  دستگاه برش لیزر غیر فلزات نیز صرفه جویی کنید میتوانید از وب سایت ما این دستگاه را خریداری کنید و در صورت نیاز به اطلاعات با تیم پشتیبانی وبسایت ما در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم در مورد هر نوع دستگاه برش را در اختیار شما قرار دهیم تا بهترین دستگاه برای نوع فعالیت خود را انتخاب کنید.